Priemyselné podlahy

Vyberáme a spracovávame podlahy tak, aby uspokojovali aj tie najvyššie štandardy a požiadavky, ktoré sú potrebné pre jednotlivé prevádzky a spokojnosť zákazníkov.


Epoxidové podlahy


• Náter
• Plnenie
• Samonivelačné
• HrubéBetonové podlahy

• Drátkobetónové - základnú zložku tvoria kvalitné oceľové vlákna Dramix
• Železobetónové - základnú zložku tvoria kvalitné armované kari rohože a betonárska oceľ
Podlahové systémy  

• všetky podlahové systémy sme schopní zrealizovať v odtieňoch RAL /štandard farebných odtieňov/
• prevedenie podlahových systémov je v ESD /antistatické prevedenie/,
• poskytujeme záručný a pozáručný servis
• všetky kategórie vieme realizovať v hladkej alebo protišmykovej verziiNáter  

Náter je dostupnejšou variantou akou vieme inovovať vaše priestory, či už ide o výnimočný estetický vzhľad ale aj o praktickú funkciu, menovite nižšia prašnosť ale aj údržba.
Základom výborného výsledku je však podklad, ktorý neodporúčame zanedbať, kedže má negatívny dopad na celkový efekt podlahy.
Výhodou tejto metódy je rýchla aplikácia, tzn. 2 dni. Avšak náter je dočasný.


Plnená podlaha  

Plnenú podlahu odporúčame do priestorov, kde podklad je kvalitný avšak má jemné nedostatky, ako sú napríklad kotvy po technológii, jemné vrypy alebo lokálne výtlky.
Dôležité však je, aby podklad nevyžadoval zásadné úpravy. napr. frézovanie. V tomto prípade sa tento systém stáva nerentabilným v ohľade na pomer ceny / výsledku.
Aplikáciu realizujeme v rozmedzí 2-3 dní.


Samonivelačná  

Spôsob ako navrstviť už existujúcu podlahu a získať výnimočný estetický vzhľad v RAL odtieňoch. Je chemicky a mechanicky odolný.
Je vhodný na nový podklad, ale aj na obklad alebo dlažbu.
Aplikáciu realizujeme v rozmedzí 2-3 dní.


Hrubé  

Najvhodneší na prevádzky, kde je plocha vystavená veľkému mechanickému zaťaženiu. Je možné aplikovat na extrémne zdevastované povrchy, kde podlaha už prekročila životnosť. Systém je chemicky odolný a vyrovnáva významné množstvo nerovností. Vo forme hrubej stierky aplikujeme predovšetkým ucrete a plastbeton.


Renovácia diletácíi, trhlín, prejazdov 

Problémy, ktoré sú najčastejšie vo vysoko-frekventovaných prevádzkach. Problémy ovplyňujúce efektivitu prevádzky, bezpečnosť či funkčnosť podlahy. Vznikajú tam, kde predchádzajúci zhotoviteľ chyboval, resp nedokázal vyriešit problém častokrát už riešený. Opravou sa zbavíte nepríjemných rázov, skokov, spomaľujúcich vozidlá resp. transportné systémy.Ucrete

Podlahový systém, ktorý je vhodný do čistých prevádziek. Je prirodzene protišmykľavý, možné vyhotoviť vo viacerých farebných odtieňoch.
Jeho výhoda je vo vysokej chemickej odolnosti, vysokej odolnosti voči teplotným šokom. Vhodný do prostredia v rozsahu cca od -30° do + 140°C. Znesie zmývanie parou, tlakom vody, je extrémne mechanicky odolný.
Aplikačne se táto stierka dá zvládnúť za 2 dni.

Postupy podlahových systémov

A) Správný návrh a správna realizácia náterového systému
Vhodný návrh a správna realizácia náteroveho systému. V priebehu projektovej prípravy je vhodné určiť druh a stav podkladu a stanoviť prevádzkové podmienky podlahy tzn. mechanické zaťaženie, chemické a tepelné zaťaženie, poprípade ďalšie požiadavky na bezpečnosť, estetiku a obmedzenia pre realizáciu a pod.

B) Faktory určujúce výber náterového systému
Prvým krokom je správny výber ochranného materiálu, ktorý je predovšetkým závislý na faktoroch popísaných na tejto stránke.
Okrem iného je vhodné poznať druh a stav podkladu a stanoviť prevádzkové podmienky konštrukce tzn. predpokladané mechanické, chemické a tepelné záťaže.

Kontakt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Juraj Bútora

konateľ
0908 758 406
butora@treconsro.sk
Sídlo firmy
Trecon, s. r. o.
Námestie SNP 78/5
Trenčín 911 01
IČO: 52 244 881
Obchodné podmienky
Všetky práva vyhradené. Reprodukcia akýchkoľvek súčastí stránky je možná len so súhlasom autora. Všetky osobné údaje, ktoré použijete v styku s našou spoločnosťou prostredníctvom týchto internetových stránok sú spracované v súlade s platným zákonom.